Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

FORUM KURALLARI

Aşağa gitmek

FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Tem. 10, 2010 2:59 pm

1) Spam yasaktır. (Ör: sadgwshd)
! Mesaj sayısının artırılması için atılan boş mesajlar spam kabul edilir.

2) Diğer siteler adına reklam yapmak yasaktır.

3) Aynı kişinin 2 hesap açtırması yasaktır.

4) Forum kurallarının postalandığı andan itibaren her mesajın konu başlığının mesajın içeriğiyle doğrudan alakalı olması zorunludur.

5) Küfür ve küfür benzeri sözcüklerin sansürlenmesi zorunludur. Bağırma amacı ile ünlem ve büyük harf kullanan üyeler, küfür kullanımından farklı olarak uyarının ardından durumun tekrarlanması halinde banlanır.

6) Her üyenin forum kurallarını bildiği varsayılır. Uyulmaması takdirinde üye siteden banlanabilir.

7) Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı,siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.

8.) Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

9) Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

10) Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

11) Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Aksi halde başlık uyarısız silinebilir.

12) Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.

13) Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!! Ayrıca bu alanlar amacına uygun olarak kullanılmalıdır.Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır !!!.Ayrıca bu üye'ye Üyelere Yapılan Uyarılar kısmında uyarı yapılacaktır

14) Forum'a 180 gün (6 Ay) süre ile giriş yapmayanların üyeliklerinin silinme durumları tarafımızdan gerekli görüldüğünde yapılır.

15) Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

16) Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez!

17) Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir.Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa BAN edilirler.

18) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

19) Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

20) Forum'un resmi dili Türkçe'dir.

21) Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !

22) Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.

23) Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda PM'leri (Özel Mesajları) okuma ve gerekiyorsa yayınlama hakkına sahiptir.

24) Üyelerin Forum içine yazdığı bilgiler yada link verdiği dosyalar kullanıcıyı zor durumda bırakacak yada cihazlar için tehlike arz edecek bilgi veya dosyalar ise,ÜYE mutlak surette uyarı yazısı yazmak zorundadır !

25) Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, k e y, s e r i a l vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

26) İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazılamaz ! Ayrıca resim olarak boyu 500 , eni 125 pixel ve 100 kb'den büyük ,1 adet'ten fazla resim kullanmak veya 10 satırdan fazla (Satır boşlukları dahil) yazı bulundurmak yasaktır. Buna uymayan imzalar uyarı yapılmadan kaldırılır. Rahatsız edici imzalar görüldüğünde yöneticilere bildirilmelidir.

27) Administrator başta olmak üzere, sitenin herhangi bir üyesine yapılan saygısızlık, üyenin 2 ila 10 gün banlanmasına veya moderatörlük gibi gruplardan çıkartılmasına neden olacaktır. Üyenin davranışı hakaret boyutundaysa üye süresiz banlanacaktır.

Ayrıca;
-Forumdan gideceğim diyen üyelerin hesapları, gitmelerine gerek kalmadan dondurulacak, aktif olması için administrator ile bağlantıya geçmesi gerekecektir.
-Kavgalara ve forum içinde bölünmelere neden olan üyelere uyarı verilecek, hata tekrarlanırsa üye banlanacaktır.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

administrator


En son Admin tarafından Perş. Ağus. 26, 2010 10:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
avatar
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Mesaj Sayısı : 1149
Puanlar : 1836
Reputation : 64
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 23

http://genckizlar.forummum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Tem. 21, 2010 10:52 am

forum kurallarına katkılarından dolayı süper moderatörümüze teşekkür ediyoruz.
avatar
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Mesaj Sayısı : 1149
Puanlar : 1836
Reputation : 64
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 23

http://genckizlar.forummum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından slim_shady Bir Salı Ağus. 24, 2010 8:24 am

heygirlden daha güzel bir site ve daha çok kişi olsa süper olucak Very Happy
avatar
slim_shady
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 375
Puanlar : 127
Reputation : 5
Kayıt tarihi : 02/08/10
Yaş : 21
Nerden : Geri dönmem için bir neden yok..Benim ilacım rap.Şimdi rap beni uçuruyor.Tahmin et, kim geri geldi? Git arkadaşlarına söyle.

http://slimshadycorner.tumblr.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından karınca Bir Salı Ağus. 24, 2010 1:58 pm

ilk ciddi yazın oh be dünya varmış. yalnız hala siteye alışamadım. bi de bu reklamları sen mi koyduruyosun. yoksa yetkin forumla bi alakası var mı alakasız oldu ama merak :SSS
avatar
karınca
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 372
Puanlar : 557
Reputation : 10
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 21
Nerden : kayboldum galiba :/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Ağus. 26, 2010 11:07 am

1- 27. maddeyi tekrar oku ve ne olursa olsun bir administrator ile konuştuğunu unutma.

2- Yazı site açılıktan 2 hafta sonra yani 10 temmuzda yazıldı, ayrıntılara dikkat etmeden yorum yapma. Rica ediyorum.

3-Benimle ilgili düşüncelerini buraya değil administrator konusuna yazarsan yorumun her zamanki gibi dikkate alınacaktır.

4-metanetwork reklamlarını yetkin veriyor, text reklam alanlarını ben veriyorum; merakını giderebildiysem ne mutlu bana.
avatar
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Mesaj Sayısı : 1149
Puanlar : 1836
Reputation : 64
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 23

http://genckizlar.forummum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından karınca Bir Perş. Ağus. 26, 2010 12:08 pm

karınca demiş ki:ilk ciddi yazın oh be dünya varmış. yalnız hala siteye alışamadım. bi de bu reklamları sen mi koyduruyosun. yoksa yetkin forumla bi alakası var mı alakasız oldu ama merak :SSS
27) Administrator başta olmak üzere, sitenin herhangi bir üyesine yapılan saygısızlık, üyenin 2 ila 10 gün banlanmasına veya moderatörlük gibi gruplardan çıkartılmasına neden olacaktır. Üyenin davranışı hakaret boyutundaysa üye süresiz banlanacaktır.
sanırım burada bir yanlış anlaşılma olmuş hakaret etmek istememiştim.. "oh be dünya varmış" sözünü artık forum kurallarımız olduğu için söylemiştim. SİZE bir iltifat olarak.

_________________
Gerçek şu ki herkes birbirini incitecek.Yapman gereken tek şey acı çekmeye değer birini bulman...


ANLADIM Kİ BÜTÜN MESELE OLMAK YA DA OLMAMAK DEĞİLMİŞ. BÜTÜN MESELE NE OLDUĞUNMUŞ!


Sen güLerken yanındakiLer de güLer ama ağLarken yalnız ağlayabiLirsn .. Onun için öyLe bir ağaca yasLan ki 'asLa' yıkıLmasın.* Öyle bir dost edin ki seni 'asLa' bırakmasın.* Hayata değer bir yaşam , sevmeye değer bir aşk , dostLuğa değer bir arkadaşLıktan asLa vazgeçme.* Ne eksik ne fazLasını ara ve seni üzenLe asLa uğraşma.*
avatar
karınca
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 372
Puanlar : 557
Reputation : 10
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 21
Nerden : kayboldum galiba :/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Ağus. 26, 2010 12:39 pm

benim bunu kast etmediğimi gayet iyi biliyorsun.
ilk ciddi yazın bölümü her şeyi açıklıyor.
seçtiğin sözcüklere dikkat edersen seni yanlış anlama olasılığımız ortadan kalkar CANIM.
avatar
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Mesaj Sayısı : 1149
Puanlar : 1836
Reputation : 64
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 23

http://genckizlar.forummum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından karınca Bir Perş. Ağus. 26, 2010 12:45 pm

ya hani biz senle ilk matrak mı işte hatırlamıyorum. matrak olsun. en matrak admin bizim admin filan demiştik ya şimdi ciddi bi yazı olduğu için öyle dedim. Niye bu kadar büyütün ki bunu anlamadım. Ayak üstü kavga çıkıcak :SSS

_________________
Gerçek şu ki herkes birbirini incitecek.Yapman gereken tek şey acı çekmeye değer birini bulman...


ANLADIM Kİ BÜTÜN MESELE OLMAK YA DA OLMAMAK DEĞİLMİŞ. BÜTÜN MESELE NE OLDUĞUNMUŞ!


Sen güLerken yanındakiLer de güLer ama ağLarken yalnız ağlayabiLirsn .. Onun için öyLe bir ağaca yasLan ki 'asLa' yıkıLmasın.* Öyle bir dost edin ki seni 'asLa' bırakmasın.* Hayata değer bir yaşam , sevmeye değer bir aşk , dostLuğa değer bir arkadaşLıktan asLa vazgeçme.* Ne eksik ne fazLasını ara ve seni üzenLe asLa uğraşma.*
avatar
karınca
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 372
Puanlar : 557
Reputation : 10
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 21
Nerden : kayboldum galiba :/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Ağus. 26, 2010 12:51 pm

çıkmaz tatlım çıkmaz Very Happy
kavgadan nefret ettiğimi beni tanıyanlar bilir zaten.
sadece uyarmak istedim.
Uyan! lol!
love & peace Very Happy Bay Yeşil

avatar
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Mesaj Sayısı : 1149
Puanlar : 1836
Reputation : 64
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 23

http://genckizlar.forummum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından :Brunette_Fairy: Bir Çarş. Eyl. 01, 2010 3:04 pm

slim_shady demiş ki:heygirlden daha güzel bir site ve daha çok kişi olsa süper olucak
bencede ben burayı daha çok beyendim hem burası daha sıcak bi sıte aslında çok çok da kalabalık olması gerekmez

_________________
Balonum küçük dünyam
Salıncağa sarılı bedenlerden biriyim hafif sallanan ruh halindeyim
Dün belki bir önceki gün hayal kurduğum kentteyim


| beLkide haLa SeNdeyimm
avatar
:Brunette_Fairy:
*****

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 665
Puanlar : 803
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 22/08/10
Yaş : 21
Nerden : Karanlıkların ardındaki Mutluluk Diyarında ;)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından karınca Bir Perş. Eyl. 02, 2010 10:06 am

:Brunette_Fairy: demiş ki:
slim_shady demiş ki:heygirlden daha güzel bir site ve daha çok kişi olsa süper olucak
bencede ben burayı daha çok beyendim hem burası daha sıcak bi sıte aslında çok çok da kalabalık olması gerekmez
bura daha güzel evet ama biraz daha dolu olsa heygirlü geçicek kırmızı lolipop geçemez dese bile c(=

_________________
Gerçek şu ki herkes birbirini incitecek.Yapman gereken tek şey acı çekmeye değer birini bulman...


ANLADIM Kİ BÜTÜN MESELE OLMAK YA DA OLMAMAK DEĞİLMİŞ. BÜTÜN MESELE NE OLDUĞUNMUŞ!


Sen güLerken yanındakiLer de güLer ama ağLarken yalnız ağlayabiLirsn .. Onun için öyLe bir ağaca yasLan ki 'asLa' yıkıLmasın.* Öyle bir dost edin ki seni 'asLa' bırakmasın.* Hayata değer bir yaşam , sevmeye değer bir aşk , dostLuğa değer bir arkadaşLıktan asLa vazgeçme.* Ne eksik ne fazLasını ara ve seni üzenLe asLa uğraşma.*
avatar
karınca
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 372
Puanlar : 557
Reputation : 10
Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş : 21
Nerden : kayboldum galiba :/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından :Brunette_Fairy: Bir Perş. Eyl. 02, 2010 1:14 pm

Neden olmasın geçebiliriz

_________________
Balonum küçük dünyam
Salıncağa sarılı bedenlerden biriyim hafif sallanan ruh halindeyim
Dün belki bir önceki gün hayal kurduğum kentteyim


| beLkide haLa SeNdeyimm
avatar
:Brunette_Fairy:
*****

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 665
Puanlar : 803
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 22/08/10
Yaş : 21
Nerden : Karanlıkların ardındaki Mutluluk Diyarında ;)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından amour Bir Perş. Eyl. 02, 2010 1:45 pm

:Brunette_Fairy: demiş ki:Neden olmasın geçebiliriz

bende çok istiyorum ya :'(
avatar
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan
Mesaj Sayısı : 770
Puanlar : 842
Reputation : 16
Kayıt tarihi : 18/07/10
Yaş : 21

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından :Brunette_Fairy: Bir Perş. Eyl. 02, 2010 10:20 pm

inş. inş. pozitif düşünün pozitif Smile

_________________
Balonum küçük dünyam
Salıncağa sarılı bedenlerden biriyim hafif sallanan ruh halindeyim
Dün belki bir önceki gün hayal kurduğum kentteyim


| beLkide haLa SeNdeyimm
avatar
:Brunette_Fairy:
*****

Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı : 665
Puanlar : 803
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 22/08/10
Yaş : 21
Nerden : Karanlıkların ardındaki Mutluluk Diyarında ;)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FORUM KURALLARI

Mesaj tarafından Princess*~♥ Bir Paz Eyl. 12, 2010 5:36 pm

iyiki koymuşsun güzel kurallar=D
avatar
Princess*~♥
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Balık Manda
Mesaj Sayısı : 49
Puanlar : 83
Reputation : 2
Kayıt tarihi : 05/07/10
Yaş : 20
Nerden : istanBuL

http://www.cutegirl.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz